TYPY KURZŮ

Nabízím Vám

VÝUKOVÉ PROGRAMY A BALÍČKY

Nabízím Vám osobní konzultace a výuku přesně pro Vás. Můžete si vybrat z několika druhů balíčků právě ten, který nejvíce vyhovuje Vašim potřebám.


FIREMNÍ VÝUKA

Nabízím Vám  jazykové kurzy němčiny, nizozemštiny a švédštiny přímo na míru podle Vaší aktuální jazykové úrovně.  Místo konání může být přímo u Vás ve firmě v zasedací místnosti. Tento workshop může být jednorázový nebo v pravidelnějších intervalech dle dohody.

Falešní začátečníci (A1-A2)
Pokud jste absolvovali několik různých jazykových kurzů a stále stagnujete na jedné úrovni, bojíte se mluvit a nejste si v jazyku jistí, je tato úroveň vhodná právě pro Vás.

Sředně pokročilí (B1-B2)
V jazyce jste si poměrně jistí a používáte ho v běžné denní firemní komunikaci, nicméně máte stále své rezervy a chcete si jazyk osvěžit a rozšířit slovní zásobu.

Pokročilí/Business (C1)
Cizí jazyk je Váš denní chleba, vedete v něm firemní jednání a jednáte osobně se zahraničními obchodními partnery. Přesto máte zájem si jazyk procvičit a zdokonalit se v business mluvě a písemném styku.

INTENZIVNÍ BLOKY (týdenní/víkendové)

Chystáte se na jazykovou cestu do zahraničí? Potřebujete rychlou jednorázovou "nalejvárnu" od slovní zásoby, přes gramatiku až ke správné výslovnosti? Zvolte si výuku v intenzivním bloku, který může být koncipovaný jako týdenní nebo víkendový.

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI V CIZÍM JAZYCE

Pokud připravujete často firemní prezentace pro zahraniční zákazníky a nejste si jisti v mluveném projevu v cizím jazyce, je tento jednorázový workshop určený právě pro vás.
 


SOUKROMÉ LEKCE

Pokud chcete individuální jazykovou podporu, pravidelnější výuku nebo přípravu na mezinárodní jazykové certifikáty, jsem tu ráda pro Vás :)


Soukromé lekce mohou probíhat v co-workingovém centru, příjemné kavárně, nebo přímo u Vás v kanceláři nebo doma. Během první konzultace probereme Vaše konkrétní potřeby a cíle a připravíme jazykový učební plán přímo pro Vás na míru včetně vhodných učebnic a pomůcek.